Jak zapakować prezenty?

Jak zapakować prezenty?

Mam na strychu karton pełen torebek na prezenty. Nigdy ich nie wyrzucam, bo są w dobrym stanie i wiem, że kiedyś będę mogła dać je kolejnej osobie, ale przez lata dostawałam ich jakoś więcej niż oddawałam. Torebek jeszcze przybyło kiedy na świecie pojawił się Jaś, bo podobno do małego dziecka nie wypada z pustymi rękami.

Tylko jak tak teraz patrzę na te wszystkie torebki to one mi się wcale nie podobają. Zaraz święta, a mi te świąteczne motywy na niektórych wcale się z nimi nie kojarzą. Co więcej, przechodziłam ostatnio w Auchan przez alejkę z torebkami i akcesoriami do dekorowania świątecznych paczek i byłam załamana.

Dlatego postanowiłam pokazać Wam różne Instagramowe inspiracje na świąteczne pakowanie prezentów. Minimalistyczne, proste, zero waste’owe, piękne.

Rozejrzyjcie się wokół siebie, gdzieś tam obok macie już idealne opakowania na Wasze prezenty.

A jeśli jeszcze nie widzieliście to koniecznie przejrzyjcie wpis „10 pomysłów na prezenty DIY, które zrobisz w swojej kuchni

WIĘCEJ CIEKAWYCH Pomysłów, przepisów i porad, KTÓRE MOŻNA WYKORZYSTAĆ W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM ZNAJDZIESZ W E-BOOKU "zDROWY DOM - ZDROWE ŚWIĘTA"

w promocji na black friday
e-book w cenie kawyDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *