o chemii wokół nas

Jak zapakować prezenty?

Jak zapakować prezenty?

Mam na strychu karton pełen torebek na prezenty. Nigdy ich nie wyrzucam, bo są w dobrym stanie i wiem, że kiedyś będę mogła dać je kolejnej osobie, ale przez lata dostawałam ich jakoś więcej niż oddawałam. Torebek jeszcze przybyło kiedy na świecie pojawił się Jaś, bo podobno do małego dziecka nie wypada z pustymi rękami.

Tylko jak tak teraz patrzę na te wszystkie torebki to one mi się wcale nie podobają. Zaraz święta, a mi te świąteczne motywy na niektórych wcale się z nimi nie kojarzą. Co więcej, przechodziłam ostatnio w Auchan przez alejkę z torebkami i akcesoriami do dekorowania świątecznych paczek i byłam załamana.

Dlatego postanowiłam pokazać Wam różne Instagramowe inspiracje na świąteczne pakowanie prezentów. Minimalistyczne, proste, zero waste’owe, piękne.

Rozejrzyjcie się wokół siebie, gdzieś tam obok macie już idealne opakowania na Wasze prezenty.

View this post on Instagram

With love, from me to you!😘

A post shared by La petite boite co. (@lapetiteboite.co) on

_____________________________________________

A może spodoba Wam się sposób w jaki pakowane są paczki w sklep.mamachemik.pl ? Zerknijcie do zakładki NASZE PACZKI, tam sposób pakowania został dokładnie opisany.

sklep.mamachemik.pl pakowanie paczek zero waste

__________________________

A jeśli jeszcze nie widzieliście to koniecznie przejrzyjcie wpis „10 pomysłów na prezenty DIY, które zrobisz w swojej kuchni

Polub i udostępnij:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


error

Podoba Ci sie mój blog?Udostępnij go i polub