ZDROWY DOM SPRZĄTANIE – LINKI

LINKI, DO STRON, DO KTÓRYCH ODSYŁAM W KSIĄŻCE "ZDROWY DOM - sPRZĄTANIE"

Wskakuj na naszą grupę na FB, aby się tam dostać musisz wypełnić ankietę, która Ci się wyświetli i podać w niej numer zamówienia lub adres e-mail, na który zamówienie było składane. Grupa jest tylko dla osób, które zamówiły książkę przez stronę mamachemik.pl.

Tu sprawdzisz składy między innymi produktów tych marek: Air Wick, Bryza, Calgon, Calgonit, Cillit, Dettol, Dosia, Finish, Lovela, Lysol, Vanish czy Woolite?

Tu znajdziesz wyszukiwarkę produktów firmy Henkel.

Tu zobaczysz oceny różnych produktów i składników przygotowaną przez organizację Environmental Working Groupe.

To propozycja drugiej strony, która ocenia składy. Można wyciągnąć z niej wiele ciekawych informacji, ale jednocześnie oceny są moim zdaniem łagodniejsze niż na ewg.com.

Tu znajdziecie listę stacjonarnych punktów, w których można kupować produkty Yope do własnych opakowań.

Tu sprawdzisz dlaczego skórka cytrusów nie zawsze nadaje się do użycia.

INFORMACJE DODATKOWE:

  • Z kodem „mamachemik10” mamy 10% zniżki do sklepu Better Land
  • Z kodem ZODPMCH mamy 20% zniżki do Zielko. Kod ważny do 31.03. 2023
  • Na końcu książki znajdziecie bibliografię, która pomoże Wam jeszcze dodatkowo rozszerzyć wiedzę. Są tam odnośniki do badań, które pokazują jak negatywnie sprzątanie może wpływać na zdrowie, więc możecie pokazać te dowody naukowe osobom, które podważają bardziej ekologiczne sposoby sprzątania. Nie jest to standardowa bibliografia z tytułami i autorami, tylko linki do konkretnych artykułów, aby łatwiej Wam się wyszukiwało.